Leden 2012

Hiatus (29.1. - 4.1. 2012)

28. ledna 2012 v 19:30 | Nikí
Ahojky... mám pro vás důležitou zprávu... :D zítra odjíždím na hory a budu tam týden... vrátíme se v sobotu, ale nevím, jestli tu hned pak budu.. ;)) takže, chci se omluvit příští týden tady nebudou přibývat žádné články a ani nebudu obíhat affs... prosím nesmažte si mě a vynechejte mě z kontrol.. děkuju♥ :*
Nikí

Glee - Season 3 - Smooth Criminal (Official video from Glee)

27. ledna 2012 v 21:16 | Nikí |  Glee - Season 3
mám tu pro vás video, kde Santana zpívá se Sebastianem duet "Smooth Criminal"... ta písnička je skvělá, žeru Nayi hlas...♥ každopádně Sebastiana nemám ráda, takže to to trochu kazí... :D :D no.. poslechněte ;))

Who's Naya?

27. ledna 2012 v 20:12 | Nikí
Naya Marie Rivera je americká herečka a zpěvačka. Její nejznámější rolí je Santana Lopez v muzikálovém seriálu Glee.

Dětství
Vyrůstala ve Valencii v Kalifornii a po většinu svého života žije v okolí Los Angeles, nebo i přímo v něm. Ve věku osmi nebo devíti měsíců začala být zastupována stejným agentem jako její matka, která se přestěhovala do Los Angeles kvůli modelingu. Naya začala v 15 letech skládat písničky.

Kariéra
Jako dítě se objevila v reklamách pro Kmart, ale její první významná role přišla v jejích čtyřech letech, kdy hrála po boku Hillary Winston a Eddieho Murphy v sitcomu z roku 1991 s názvem The Royal Family. Mezi lety 1992 - 2002 měla malé role v seriálech Fresh Prince, Family Matters, Live Shot, Smart Guy, Pobřežní hlídka, House Blend, Báječní Stevensovi a ve filmu Pán převleků. V roce 2002 se také objevila ve videoklipu americké R&B skupiny B2K s názvem "Why I Love You". Také vystupovala v jednotlivých epizodách seriálů 8 Simple Rules a Kriminálka Miami a objevila se v Bernie Mac Show.

V roce 2009 byla obsazena do role roztleskávačky Santany Lopez v muzikálově-komediálním seriálu Glee. Její postava je ze ze začátku zlá a nemilosrdná a ukazuje svou měkčí stránku jen své kamarádce, roztleskávačce Britney (hraje ji Heather Morris). Naya popsala Santanu jako " z té největší části typická školní roztleskávačka. Je velmi lakomá a má ráda kluky. Je velmi vtipná a proto ji ráda hraji." Charakterizovala Santanu jako "trochu zlá holka, která má ale vždycky ve scénáři nějakou vtipnou větu." Užívá si fakt, že je Santana tvrdohlavá a soutěživá, ale nelíbí se jí, že má zlé povahové rysy." Její nejoblíbenější pěvecké a taneční číslo první série bylo "Like A Prayer". Od konce první série se její role zvětšuje, a od druhé už patří mezi hlavní postavy.

V roce 2010 se objevila na seznamu "100 nejpřitažlivějších lidí" časopisu Maxim a skončila na 61. místě. Následující rok ve stejném seznamu skončila na 43. místě. Na stejném seznamu AfterEllen skončila na prvním místě. V květnu roku 2011 bylo oznámeno, že podepsala smlouvu s Columbia Records na vlastní sólové album.

Osobní život
Naya má z poloviny portorické a ze čtvrtin afro-americké a německé předky. Je vášnivou čtenářkou a volný čas věnuje různým charitativním organizacím. Jak Naya sama řekla: "Moje vášeň k hudbě je jednou z mých největších lásek." Stejně jako v Glee, tak i ve skutečnosti je její nejlepší kamarádka Heather Morris (představitelka Brittany).

Ask me

27. ledna 2012 v 20:01 | Nikí
Máš na mě nějaký dotaz/y ohledně mě, Nayi, nebo třeba Glee??♥♥ pokud ano, jsi na správném místě,.... odpovím na jakékoliv otázky..pokud nebudou vulgární... :D (pokud by se někdo zeptal, jestli jsem někoho zmlátila, tak to bych ještě přežila, ikdyž myslím, že je to pitomá otázka :D :P) tak ptejte se.. :* odpovídat budu sem do komentů :)) (budu se snažit co nejdřív odpovědět)

From You

27. ledna 2012 v 19:54 | Nikí
Máš nějakou grafiku, nebo něco s Nayou nebo Glee (kde je Naya) např. články které tady nemám?? pokud ano, budu fakt moc ráda, když něco pošlete a to na email: only-naya@seznam.cz může to být cokoliv :)) kdyby grafika, tak já taky grafiku neumím!! klidně stačí trošku upravená fotka... to je mi jedno, za cokoliv budu ráda :*

Partner sites

27. ledna 2012 v 13:09 | Nikí
ahojky...takže, něco málo píšu... jde o tohle, moje kamarádka, která začíná s blogem a já jí pomáhám (s rozcestníkama, menu, dělám jí laye...) má blog o Dianně Agron.. :)) no a jelikož já mám blog o Naye a ta je taky z Glee, tak nás napadlo, že budeme partnerské blogy... myslím si, že něco podobného určitě někdo taky má, ale "pravidla" k tomu neznám... jak to funguje prostě :D a tak jsme si to s Jess (to je ta kamarádka) udělali sami..:)) jde o toto:
•budeme si dělat různě reklamy apod..
•budeme spolu dělat nějaké projekty, jako např. Nianna day, nebo spolu budeme dělat projekt narozeniny Nayi a nebo Dianny.. jelikož Naya i Dianna mají narozeniny jinak, tak bychom to dělali zvlášť.. no jednodušše, všechny projekty budeme dělat spolu ;)
...................................myslím si, že to není špatný nápad.. :)) co myslíte vy??

Glee - Season 2 - Stills - 2x07 The Substitute

26. ledna 2012 v 20:30 | Nikí |  Glee - Season 2
Ježišinky, koukněte na ty prcky!! nejlepší :))* ♥ :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Glee - Season 2 - Stills - 2x06 Never Been Kissed

26. ledna 2012 v 20:26 | Nikí |  Glee - Season 2
pamatujete si na tento díl?? :D :D já teda jo..!! :D :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Glee - Season 2 - Stills - 2x05 The Rocky Horror Glee Show

26. ledna 2012 v 20:22 | Nikí |  Glee - Season 2
Tento díl, myslím, pokud jste viděli, tak si na něj dost dobře pamatujete!! já tenhle díl zbožňuju, je dokonalý♥ :D :D no... s Nayou nějak moc stillsek z tohoto dílu není, ale aspoň něco :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Glee - Season 2 - Stills - 2x04 Duets

26. ledna 2012 v 20:16 | Nikí |  Glee - Season 2
Jo, je to tak... jdu vás otravovat další várkou stillsek... (4. díl, 2. serie) :D ;))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com